Servis

Nabízíme vám servis mobilních telefonů v Brně a Hradci Králové za bezkonkurenční ceny.

Provádíme nejen klasické servisní zákroky, ale také zákroky, které neposkytují ani značkové servisy. Ve většině případů provádíme servis mobilů do 3 dnů a na veškeré provedené opravy poskytujeme záruku.

Opravy mobilních telefonů

U mobilních telefonů provádíme opravy klasických i méně častých problémů. Při opravách se zaměřujeme jak na mechanická poškození, tak i na poškození elektrických částí. Vybrané opravy mobilů , jako jsou výměny LCD, touchscreenů, mikrofonů, reproduktorů a přehrání SW, vyřizujeme na počkání do 2 hod. na naší v Sušici, Smetanova 758.

Mezi nejčastěji řešené opravy mechanických částí telefonu patří prasklý LCD displej nebo tochscreen, problémy s klávesnicí, vadný konektor telefonu nebo potíže s flex kabelem spojujícím vysouvání mobilu. Z oprav elektrických částí mobilů pak nabízíme opravy buzzeru (neslyšící zvonění), mikrofonu, nefunkční displeje i výměnu reproduktoru.

Odblokování telefonu

Mobilní operátoři často prodávají blokované mobily jen na své SIM karty. V případě, že máte svůj mobil také takto blokovaný, nabízíme jeho odblokování na naší adrese v Sušici. Kromě tohoto typu odblokování mobilů nabízíme i odblokování kódu telefonu.

Mimo odblokování telefonů zajišťujeme i další služby týkající se softwaru mobilu. U vašeho telefonu vyřešíme mnohé softwarové problémy a zajistíme zálohování telefonu na CD, obnovu zálohy i přehrání firmwaru.

Vše máme za příznivé ceny!!!

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.