myPhone 1018 SENIOR - CPA Halo 18, Black / černý - s nabíjecím stojánkem

Kód: 85444307
Neohodnoceno
990 Kč 818,18 Kč bez DPH
Skladem

CPA Halo 18 černý s nabíjecím stojánkem

Praktický telefon vhodný pro seniory nebo osoby se zhoršeným zrakem či pohybovou indispozicí. Svým uživatelům zajistí pohodlný běh základních funkcí jako volání, psaní zpráv a na zadní straně nechybí ani fotoaparát. Z dalších praktických věcí telefon nabízí svítilnu, Bluetooth, microSD slot pro paměťové karty do 16 GB nebo možnost přiložení fotografií ke kontaktům.

Veliký displej a pohodlné ovládání

I přesto, že se jedná o tlačítkový telefon, displej dosahuje úhlopříčky 2,8 palců, a je tak v kombinaci s velkými ikonami a výrazným barevným kontrastem dobře čitelný. Všechna písmena korespondují s jednoduchým ovládání, které je intuitivní a postavené na čtyřech hlavních tlačítcích.

Nabízí vše, co potřebujete

Samotná tlačítka zabírají na telefonu skoro polovinu místa, aby všechna byla dobře viditelná a snadno k nahmatání. Pro maximální přehled dokonce zvládnou „mluvit“, což ocení především jedinci s větším zrakovým omezením. Na zadní straně se pod krytem nachází vyměnitelná baterie, která zajistí až 10denní provoz v pohotovostním režimu nebo 5 hodin nepřetržitého hovoru. Mezi další praktické funkce patří FM rádio, přehrávač médií nebo například budík. V balení je také šikovný nabíjecí stojánek, do něhož se telefon jednoduše položí.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

echnické parametry:

Rozměry: 136 x 58 x 12.8 mm
Hmotnost: 90 g
Displej (úhlopříčka): barevný (2,8“)
Rozlišení displeje: 240 x 320 px
GSM pásmo: 900/1800 MHz
FM rádio: ano
Bluetooth: 3.0 + EDR
Pohotovostní doba: až 10 dní
Doba hovoru: až 5 hodin
Doba nabíjení: přibližně 3 hodiny
Typ nabíječky: micro USB
Baterie: 900 mAh Li-Ion
Podpora paměť. karet: až do 16 GB
Fotoaparát: 0,3 Mpx
Velikost SIM karty: microSIM (3ff)
SAR: 0,708 W/kg

Doplňkové parametry

Kategorie: CPA
Záruka: 2 roky