';z.t=+new Date;$. type='text/javascript';e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,'script');

CPA Halo 11 gold

Kód: 33
899 Kč –29 %
halo 11
899 Kč –29 % 639 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte-li jednoduchý mobilní telefon, který vám nabídne především základní funkce a žádné zbytečnosti navíc, právě jste ho našli. Model Halo 11 značky CPA je perfektní volbou pro seniory, ale i další uživatele, kteří využívají svůj telefon převážně pro volání či posílání SMS. Díky velkému barevnému displeji a přehledné klávesnici je manipulace s ním pohodlná a snadná. Abyste okamžitě poznali, kdo vám zrovna volá, můžete svým kontaktům přiřadit fotografii i speciální vyzvánění. Baterie telefonu vám na jedno nabití vydrží až 10 dní a díky SOS tlačítku na zadní straně budete mít po ruce snadnou možnost zavolat si o pomoc v případě nouze.

Jen důležité funkce

Telefon nedisponuje žádnými funkcemi navíc, které jsou pro běžný provoz zbytečné. Najdete v něm jen to, co sami potřebujete. Vše navíc snadno ovládáte na velké klávesnici, která navíc i mluví.

Jen důležité funkce
 
Snadné volání

Snadné volání

Telefonování pro vás bude opravdu snadné. Nejen že svým kontaktům můžete přiřadit fotografie, ale dokonce i jednotlivá vyzvánění. Okamžitě tak poznáte, kdo vám volá.

 

Kvalitní baterie

S tímto telefonem není třeba myslet na neustálé nabíjení. Díky vysokokapacitní baterii vám na jediné nabití vydrží v provozu až 10 dní. Navíc disponuje praktickým nabíjecím stojánkem.

Kvalitní baterie
 
Velký barevný displej

Velký barevný displej

Aby byly veškeré informace zobrazené na mobilním telefonu perfektně čitelné, je vybaven velkým barevným displejem, na kterém nic nepřehlédnete.

 

Šikovné možnosti

Telefon se vám díky LED svítilně bude hodit také jako baterka. S Bluetooth funkcí jeho prostřednictvím snadno odešlete nebo přijmete soubory a díky FM rádiu budete moci poslouchat své oblíbené stanice. Nechybí ani slot na paměťovou kartu s kapacitou až 32 gigabytů.

Šikovné možnosti
 
SOS tlačítko

SOS tlačítko

Součástí telefonu je dobře dostupné SOS tlačítko, které najdete na zadní straně. Po jeho zmáčknutí telefon automaticky začne vytáčet předem nastavené číslo a odešle na něj i nouzovou zprávu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Mobilní telefony
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: