Lenovo ThinkVision T2454p

Kód: 741
Neohodnoceno
2 990 Kč 2 471,07 Kč bez DPH
Skladem

24 palců, 1920 x 1200 px, DisplayPort, HDMI, VGA

Detailní informace

Detailní popis produktu

Monitor Lenovo ThinkVision T2454p
Monitor Lenovo nabízí rozlišení Full HD a profesionální panel, který maximalizuje pozorovací úhel a váš vizuální zážitek. Vaše připojení s tímto monitorem nemůže být jednodušší.

Výkonně a ekologicky
Výkonný monitor Lenovo ThinkVision T2454p přináší plný barevný požitek na Full HD obrazovce, která se může pochlubit nízkou spotřebou energie a menším dopadem na životní prostředí. Splňuje nejnovější ekologické standardy při zachování maximální výkonnosti monitoru.

Skvělý obraz
S monitorem Lenovo T2454p můžete vykonávat běžnou práci s kancelářskými programy, pracovat s více okny najednou nebo sledovat filmy jako na televizi. Monitor můžete bez obav použít jako hlavní zobrazovací prvek při propojení s počítačem Lenovo ThinkCentre a IdeaCentre. Díky vysokému rozlišení poskytne mimořádnou kvalitu a ostrost obrazu. Čtete často dokumenty? Pak se Vám určitě bude hodit pivot podstavec, díky kterému můžete obraz otočit o 90°.

Lenovo Group Limited 
je největší světový výrobce počítačů – nadnárodní firma s hlavním sídlem v Číně (Hong Kongu) a dalšími dvěma ve Spojených státech a Singapuru, která kromě výroby počítačů a periferií vyvíjí i související technologie. Původně (od roku 1988, kdy se stala korporací) působila pod značkou Legend, později byl její název změněn na portmonteau „nová legenda“ (latinsky Legend novo). V roce 2005 firma koupila počítačovou divizi IBM a zařadila se mezi největší výrobce počítačů na světě. V lednu 2014 souhlasilo Lenovo s převzetím divize mobilních zařízení firmy Motorola Mobility od firmy Google.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bazarovky
Záruka: 1 rok