';z.t=+new Date;$. type='text/javascript';e.parentNode.insertBefore($,e)})(document,'script');

JBL Inspire 500 Teal

Kód: 216
1 299 Kč –15 %
teal1 1544356208
1 299 Kč –15 % 1 099 Kč
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vytvořená sportovci, sportovní sluchátka Inspire 500 od JBL přidávají jedinečný zvukový výkon vašemu aktivnímu životnímu stylu, pomáhají vám zůstat soustředěnými během provádění cvičení. Ať už se věnujete tréninku ve volné přírodě, nebo soutěžíte v rámci CrossFit, určitě si vychutnáte technologii zajištění TwistLock s ergonomicky tvarovanými nástavci do uší, které zaručují to, že vás nikdy neporaní ani nevypadnou. Navržena tak, aby motivovala, až 8 hodin charakteristického JBL zvuku Vás udrží cvičit déle a tvrději. A co víc, k dispozici je odnímatelná kabelová spona pro bezpečnější zážitek a kvalita odolnosti vůči potu, pro schopnost snášet déšť, vodu a pot. Tato sportovní sluchátka poskytují prvotřídní zvukový zážitek a perfektně pasují a pohodlnost ještě vylepšuje bezdrátové Bluetooth připojení.

Technologie TwistLock.
JBL patentovaná technologie TwistLock poskytuje bezpečné uchycení, díky čemuž tato sluchátka nikdy nevypadnou a to ani během těch nejnáročnějších pohybových aktivitách.

FlexSoft.
Se zárukou, že nikdy neublíží, jsou tato sluchátka ergonomicky navržena tak, aby zajistila dlouhotrvající pohodlí oblastem ucha, bohatým na nervová zakončení. Vyrobena z ultra měkkého medicínského, pružného silikonu, na zajištění pohodlného nošení na mnoho hodin.

Odolná vůči potu.
Vyvinutá pro trénink v jakýchkoliv podmínkách, sluchátka Inspire 500 odolávají působení deště, vody a potu.

Mikrofon a dálkové ovládání pro ovládání hudby a hovorů.
3-tlačítkový systém mikrofonu, odolný vůči potu a vodě, poskytuje novou úroveň pohodlí pro ty, kteří vykonávají několik věcí současně. Prostřednictvím kliknutí na tlačítko na dálkovém ovládání, budete moci ovládat telefonické hovory a hudební skladby, aniž přerušíte své cvičení. Je kompatibilní s většinou smartphonů.

8-hodinová výdrž baterie.
Výdrž baterie je testována a prokázána týdenními hodnotami tréninku. Výdrž baterie sledujte pomocí LED indikátorů na displeji a zvukových indikátorů.

Charakteristický JBL zvuk s Pure Bass provedením.
Již více než 60 let JBL navrhuje přesný, přirozeně znějící zvuk, jaký najdete v špičkových kinech, na stadionech a v nahrávacích studiích po celém světě. Doplňkové parametry

Kategorie: JBL
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: