3MK Kryt ochranný Matt Case pro Xiaomi Redmi 9A, lovage/tmavě zelená

Kód: 282
Neohodnoceno
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem

Gelový ochranný kryt 3mk Matt Case pokračuje v tradici a filozofii značky 3mk, tj. v jednoduchosti a preciznosti co nejméně narušit a zachovat původní vzhled přístroje. Matně barevný neprůsvitný kryt bez loga je vyroben z TPU materiálu.

Matt Case – kryt se zvýšenou odolností proti poškrábání, změně barvy a zašpinění. Zvýšená odolnost: Jaká jsou Vaše očekávání, když si dáváte na svůj mobil nový kryt? Požadujete odolnost proti poškrábání, změnám barvy a otiskům prstů? Chcete, aby kryt dobře seděl, byl vyroben pečlivě a dobře vypadal po dlouhou dobu? Právě takový je Matt Case – kryt se zvýšenou odolnosti od 3mk. Testování odolnosti proti pádu Matt Case bude výborně chránit Váš mobil při pádu a bude tlumit sílu tím, že ztlumí sílu nárazu. Třída odolnosti Absorber125TM dokládá, že mobil chráněný pouzdrem Matt Case vydržel bez jakéhokoliv poškození 26 pádů z výšky 125 cm. A to je víc, než požaduje norma Military Grade.

Snadné bezdrátové nabíjení: Struktura krytu Matt Case je kompatibilní s indukčními nabíječkami, díky čemuž můžete mobil snadno nabíjet, aniž byste museli kryt sundávat.

Ochrana před zašpiněním: Kryt Matt Case je velmi pružný, výborně přiléhá k Vašemu mobilu, a chrání ho tak před poškozením pískem a prachem. Kryt Matt Case má také přesné výřezy na všechny nezbytné konektory v mobilu. Displej chrání mírně zvýšené hrany krytu, které jsou kompatibilní se skly a foliemi 3mk.

Ochrana objektivu: Kryt Matt Case má zvýšený okraje kolem objektivů. Když mobil položíte, čočky se nebudou dotýkat přímo povrchu a budou velmi dobře chráněny proti poškození.

Kryt Matt Case je bezpečný pro zdraví a životní prostředí – atest polského státního hygienického ústavu, certifikát RoHS.

Tlouštka 1,2mm. Váha samotného krytu: 18–23 g Váha s balením: 66–71 g Rozměry balení: 194 × 94 × 17 mm Balení: Blistr

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.